Tomáš Pilný
Hypoteční makléř - Praha
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.

Adresa
Vinohradská 10
120 00 Praha 2

 

Nejlepší podmínky hypotéky můžete získat snadno

Jelikož úrokové sazby hypoték v poslední době spadly rekordně nízko, zájem o hypotéky výrazně vzrostl. Jak může žadatel získat nejlepší podmínky?

V praxi je však pro většinu klientů obtížné až nemožné dosáhnout těch nejnižších inzerovaných úrokových sazeb, které se pohybují i pod třemi procenty a v případě variabilních sazeb dokonce pod dvěma procenty. Jak si zajistit co nejvýhodnější úvěr s co nejmenším vynaloženým úsilím a těmto lákavým sazbám se alespoň co nejvíce přiblížit?

Obraťte se na odborníka

Nejracionálnější volbou je při žádosti o hypoteční úvěr či jeho refinancování vyhledat odbornou pomoc solidního hypotečního makléře, který má smlouvy s co největším počtem bank poskytujících hypotéky a dosahuje co největšího objemu zprostředkovaných úvěrů. Největším hypotečním makléřem na trhu je dlouhodobě firma GEPARD FINANCE, která působí na trhu již více jak deset let, během kterých její makléři zpracovali hypoteční úvěry za 35 miliard Kč.

Gepard Finance – jistota odborné péče

GEPARD FINANCE, člen Asociace hypotečních makléřů, poskytuje veškeré služby klientům zdarma, což by u solidního makléře mělo být vždy samozřejmostí, neboť za svou práci získává provize přímo od bank. Díky rozsáhlé síti franšíz obsluhuje GEPARD FINANCE své klienty kdekoliv v rámci České republiky. Vysoké objemy sjednávaných úvěrů zase u všech bank zajišťují ty nejvýhodnější podmínky, na které by žadatel o hypotéku individuálně na pobočce banky nikdy nedosáhl.

Úrok není jediný parametr

Nízká úroková sazba je sice obvykle hlavním, nikoliv však jediným kritériem pro výběr správného hypotečního produktu. Různé potřeby a různé životní situace si často žádají specifická řešení a hledání vhodného produktu mezi širokou nabídkou bank je časové velice náročné. Makléři GEPARD FINANCE znají vždy detailně aktuální nabídku všech bank, jejich metodiky, jakož i veškeré další relevantní informace a jsou schopni doporučit vždy optimální volbu odpovídající často i velmi specifickým potřebám či možnostem konkrétního klienta.

Jen odborník zajistí kompletní servis

Při vyřizování tak náročné záležitosti jakou je hypoteční úvěr, je kromě kvalifikovaného výběru produktu na trhu nutné zajistit i celou řadu dalších časově náročných úkonů. Vyřídíme za Vás veškerá jednání s bankou a přípravu smluv, které Vám předloží k podpisu – Vy do banky vůbec nebudete muset chodit. Dále zajistíme veškeré potřebné dokumenty z katastru nemovitostí, pomůžeme Vám zajistit znalecký odhad nemovitosti, postaráme se o čerpání úvěru a poradíme Vám se vším dalším potřebným.

 


Neváhejte nás kontaktovat

Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit i v případě, že pouze potřebujete konzultovat určitou záležitost související s hypotékami – služby jsou vždy zdarma, a to i v případě, že k uzavření smlouvy o hypotečním úvěru nedojde. Kontaktujte nás.